Szanowni Państwo,

nasza firma stanowi część Grupy Agaris, zajmującej się produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości substratów uprawowych do odbiorców w ponad 60 krajach na całym świecie. Agaris Poland to wiodący na rynku polskim producent podłoży ogrodniczych, zarówno w sektorze profesjonalnym, jak i hobbystycznym. Naszym głównym atutem jest stabilny i doświadczony zespół ukierunkowany na potrzeby Klientów. To właśnie nasze wieloletnie doświadczenie i chęć rozwoju firmy sprawiają, że gama produkowanych przez nas wyrobów podlega ciągłej kontroli i aktualizacji. Kierunek działań wynika z analizy oczekiwań i potrzeb Klientów sprawiając, że są to zmiany przemyślane, mające na celu osiągnięcie sukcesu w uprawie.

W trosce o zasoby naturalne Grupa Agaris konsekwentnie podejmuje szereg inicjatyw mających na celu ochronę środowiska. Wszystkie torfowiska na terenie UE eksploatowane przez naszą firmę objęte są certyfikatem Responsibly Produced Peat (gwarancją dostępności torfu pochodzącego z odpowiedzialnej produkcji prowadzonej z poszanowaniem środowiska). Nasze produkty wytwarzane są z dbałością o środowisko i zasoby naturalne. Paletę wyrobów rozszerzono  o produkty zawierające komponenty pochodzące ze źródeł odnawialnych, np. włókno drzewne, korę, kokos.

Oddajemy w Państwa ręce aktualny Katalog Produktów. Zachęcamy do zapoznania się z prezentowanymi w nim informacjami. Odnajdą tu Państwo zarówno produkty dobrze znane, jak również nowości, które mamy nadzieję, spełnią Wasze oczekiwania.

Podłoża ogrodnicze - Katalog Hobby vol. 1

© Agaris Poland 2023

Agaris Poland Sp. z o.o.

ul. 3 Maja 30, 14-400 Pasłęk

tel.: 55 248 24 50,  fax: 55 248 20 09

www.hollas.pl

www.agaris.com

e-mail: marketing.poland@agaris.com